Pendrive Verbatim Store n Click 16 GB (49306)
Zdjęcia 8 |
Verbatim Store n Click 3x16Gb 2022 rokUSB 3.0 16 GB32 GB |
|
W zestawie 3 pamięci USB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Click 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VERBATIM Dysk USB 30 STORENCLICK 3X1 49306 | 55 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Click (3 szt.), 16 GB (49306) | 56 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 3.0, 16GB, Store N Click, mix kolorów, 49306, | 63 zł |
Verbatim 16GB Store 'n' Click USB 3.0 (3-pack) - darmowy odbiór w 22 miast | 59 zł |
Modyfikacje Verbatim Store n Click
Ceny na Verbatim Store n Click |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Click 16 GB | od 55 zł | 4 oferty | ||
Verbatim Store n Click 32 GB | od 26 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →