USB-флешка Verbatim Store n Go Slider 16 ГБ
Фото 4 |
Verbatim Store n Go Slider 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Verbatim Store n Go Slider
Ціни на Verbatim Store n Go Slider |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go Slider 32 ГБ | від 17 zł | 11 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go Slider 64 ГБ | від 22 zł | 11 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go Slider 128 ГБ | від 49 zł | 2 пропозиції |