USB-флешка Verbatim Metal Executive 32 ГБ
Відео 1Фото 8 |
Verbatim Metal Executive 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Metal Executive 32 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim Metal Executive Silver - 32GB - USB Stick | 42 zł |
Pendrive Verbatim Metal Executive, 16 GB (98748) | 23 zł |
Pendrive VERBATIM Metal Executive, usb 2.0, 16 GB | 24 zł |
Pendrive, pamięć USB Verbatim Store 'n' Go Metal Executive 32GB (99105) Zł | 61 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 3.0, 32GB, Metal Executive, Store N Go, zlatý | 47 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Verbatim Metal Executive
Ціни на Verbatim Metal Executive |
---|---|---|---|---|
Verbatim Metal Executive 16 ГБ | від 37 zł | 6 пропозицій | ||
Verbatim Metal Executive 32 ГБ | від 23 zł | 13 пропозицій | ||
Verbatim Metal Executive 64 ГБ | від 31 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →