Pendrive Verbatim Metal Executive 32 GB
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Verbatim Metal Executive 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Metal Executive 32 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim 98748 Pendrive USB 20 Wykonany z Metalu 16 GB Srebrny | 23 zł |
Pendrive Verbatim Metal Executive, 16 GB (98748) | 23 zł |
Pendrive VERBATIM Metal Executive, usb 2.0, 16 GB | 24 zł |
Pendrive, pamięć USB Verbatim Store 'n' Go Metal Executive 32GB (99105) Zł | 61 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 3.0, 32GB, Metal Executive, Store N Go, zlatý | 48 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Verbatim Metal Executive
Ceny na Verbatim Metal Executive |
---|---|---|---|---|
Verbatim Metal Executive 16 GB | od 37 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Metal Executive 32 GB | od 23 zł | 11 oferty | ||
Verbatim Metal Executive 64 GB | od 35 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →