Pendrive Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 64 GB (98711)
Zdjęcia 10 |
Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 64 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
64 GB USB Flash 30 NANO StorenStay Blue Verbatim P-blister niebieski 98711 | 35 zł |
Pendrive VERBATIM Nano Store 'n' Stay 64GB USB 3.2 | 49 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Stay NANO, 64 GB (98711) | 39 zł |
Verbatim Verbatim Store 'n' Stay NANO 64GB USB 3.0 Black 98711 Blue 98711- | 66 zł |
Pendrive VERBATIM Nano Store 'n' Stay 64GB USB 3.2 STORE -N- STAY 64GB | 49 zł |
Verbatim 64GB Nano Store USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 49 zł |
Modyfikacje Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1
Ceny na Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 16 GB | od 29 zł | 9 oferty | ||
Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 32 GB | od 37 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 64 GB | od 35 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →