Pendrive Lexar JumpDrive V40 64 GB (LJDV40-64GAB)
Lexar JumpDrive V40 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive V40 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk twardy USB 64 GB Jumpdrive V40 20 Lexar LJDV40-64GAB | 44 zł |
Pendrive Lexar JumpDrive V40, 64 GB (LJDV40-64GAB) | 35 zł |
Lexar Pendrive JumpDrive V40 64GB USB 2.0 | 44 zł |
Lexar Pendrive JumpDrive V40 64GB USB 2.0 | 61 zł |
Modyfikacje Lexar JumpDrive V40
Ceny na Lexar JumpDrive V40 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive V40 16 GB | od 19 zł | 2 oferty | ||
Lexar JumpDrive V40 32 GB | od 25 zł | 6 oferty | ||
Lexar JumpDrive V40 64 GB | od 35 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →