Pendrive Verbatim ToughMAX 16 GB (49330)
Zdjęcia 4 |
Verbatim ToughMAX 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim ToughMAX 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive Verbatim ToughMAX, 16 GB (49330) | 31 zł |
Pendrive VERBATIM Toughmax 49330, 16 GB, USB 2.0 | 30 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 2.0, 16GB, ToughMAX, černý, 49330, USB A, kom | 28 zł |
Modyfikacje Verbatim ToughMAX
Ceny na Verbatim ToughMAX |
---|---|---|---|---|
Verbatim ToughMAX 16 GB | od 28 zł | 4 oferty | ||
Verbatim ToughMAX 32 GB | od 31 zł | 5 oferty | ||
Verbatim ToughMAX 64 GB | od 31 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →