Pendrive Verbatim Nano 16 GB
Zdjęcia 7 |
Verbatim Nano 16Gb 16 GB32 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Nano 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive Verbatim Nano, 16 GB (49821) | 31 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 2.0, 16GB, Nano, Store N Go, černý, 49821, US | 31 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 2.0, 16GB, Nano, Store N Go, czarny, 49821, U | 27 zł |
Verbatim 16GB Nano USB 2.0 z adapterem Micro-B - darmowy odbiór w 22 miast | 35 zł |
Modyfikacje Verbatim Nano
Ceny na Verbatim Nano |
---|---|---|---|---|
Verbatim Nano 16 GB | od 27 zł | 4 oferty | ||
Verbatim Nano 32 GB | od 30 zł | 3 oferty |
Polecamy