Pendrive Verbatim PinStripe USB 3.0 32 GB
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Verbatim PinStripe USB 3.0 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim PinStripe USB 3.0 32 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim 32 GB PinStripe USB 20 pamięć flash Drive czarny 49064 opakowanie | 31 zł |
Verbatim Store 'n' Go Pin Stripe USB Drive - 32GB - USB Stick | 38 zł |
Pendrive VERBATIM Pinstripe 32GB USB 2.0 | 20 zł |
Pendrive VERBATIM Pinstripe 32GB USB 2.0 | 20 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Verbatim PinStripe USB 3.0
Ceny na Verbatim PinStripe USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Verbatim PinStripe USB 3.0 16 GB | od 28 zł | 4 oferty | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 32 GB | od 20 zł | 16 oferty | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 64 GB | od 31 zł | 7 oferty | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 128 GB | od 52 zł | 5 oferty | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 256 GB | od 73 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →