Pendrive SanDisk Ultra USB 3.0 32 GB
Wideo 13Zdjęcia 3 |
SanDisk Ultra USB 3.0 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra USB 3.0 32 GB
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra USB 30 SDCZ48-032G-U46B SDCZ48-032G-U46B 0619659157920 | 30 zł |
SANDISK Pamięć SANDISK Cruzer Ultra USB 3.0 32GB Czarny | 24 zł |
SanDisk Ultra - 32GB - USB Stick | 44 zł |
SanDisk ULTRA USB 3.0 FLASH DRIVE 32GB SGSAN3G32SDCZ48 | 35 zł |
SanDisk 32GB Cruzer Ultra USB 3.0 130 MB/s RF-PD-SND-146 | 29 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a SanDisk Ultra USB 3.0 32Gb:
- Ochrona hasłem
Modyfikacje SanDisk Ultra USB 3.0
Ceny na SanDisk Ultra USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB 3.0 16 GB | od 23 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 32 GB | od 23 zł | 31 oferta | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 64 GB | od 28 zł | 30 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 128 GB | od 46 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 256 GB | od 89 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 512 GB | od 173 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →