Pendrive SanDisk iXpand Luxe 128 GB (SDIX70N-128G)
Wideo 12Zdjęcia 9 |
SanDisk iXpand Luxe 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk iXpand Luxe 128 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk iXpand Flash Drive Luxe 128GB 2-in-1 Lightning & USB Type-C connec | 182 zł |
SanDisk iXpand Luxe - 128GB - USB Stick | 186 zł |
Pamięć SANDISK iXpand Luxe 128GB | 182 zł |
SanDisk 128GB iXpand Flash Drive Luxe RF-PD-SND-0062 | 182 zł |
Pamięć SANDISK iXpand Luxe 128GB | 182 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk iXpand Luxe
Ceny na SanDisk iXpand Luxe |
---|---|---|---|---|
SanDisk iXpand Luxe 64 GB | od 108 zł | 16 oferty | ||
SanDisk iXpand Luxe 128 GB | od 182 zł | 16 oferty | ||
SanDisk iXpand Luxe 256 GB | od 246 zł | 20 oferty |
Polecamy