Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 GB (SDDDC4-032G-G46)
Wideo 13Zdjęcia 11 |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe - 32GB - USB Stick | 71 zł |
SanDisk 32GB Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 150MB/s RF-PD-SND-0037 | 47 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Luxe 32GB Srebrny | 45 zł |
Ultra Dual Drive Luxe 32GB USB Type-C | 76 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C
Ceny na SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 GB | od 45 zł | 13 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 GB | od 43 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 GB | od 66 zł | 26 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 GB | od 109 zł | 26 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 512 GB | od 213 zł | 29 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 GB | od 416 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →