Pendrive SanDisk Ultra Slider USB Type-C 256 GB (SDCZ480-256G-G46)
Zdjęcia 7 |
SanDisk Ultra Slider USB Type-C 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Slider USB Type-C 256 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra Slider pamięć flash USB typu C 256 GB wydajność USB 32 Gen 1 | 121 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Slider USB-C 256GB Czarny | 170 zł |
SanDisk Ultra Slider 256GB USB 3.2 Typ C Czarny | 170 zł |
SanDisk Ultra Slider USB Type-C Drive - 256GB - SDCZ480-256G-G46 SDCZ480-2 | 124 zł |
SanDisk Ultra Slider 256GB USB 3.2 Typ C Czarny | 170 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra Slider USB Type-C
Ceny na SanDisk Ultra Slider USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Slider USB Type-C 64 GB | od 40 zł | 7 oferty | ||
SanDisk Ultra Slider USB Type-C 128 GB | od 70 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Ultra Slider USB Type-C 256 GB | od 121 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →