Pendrive Transcend JetFlash 790C 256 GB (TS256GJF790C)
Zdjęcia 4 |
Transcend JetFlash 790C 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 790C 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend 256 GB JetFlash 790C pamięć USB 32 Gen 1 TS256GJF790C | 91 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 790C, 256 GB (TS256GJF790C) | 95 zł |
Transcend Jetflash 790 Usb-c 3.2 256gb Pendrive Czarny TS256GJF790C | 177 zł |
Modyfikacje Transcend JetFlash 790C
Ceny na Transcend JetFlash 790C |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790C 64 GB | od 35 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 790C 128 GB | od 54 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetFlash 790C 256 GB | od 91 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 790C 512 GB | od 183 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →