Pendrive Transcend JetFlash 350 16 GB (TS16GJF350)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Transcend JetFlash 350 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 350 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend USB 2.0 JetFlash 350 16GB TS16GJF350 RF-PD-TRN-0001 | 24 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 350, 16 GB (TS16GJF350) | 23 zł |
Transcend JetFlash 350, 16 GB | 20 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend JetFlash 350
Ceny na Transcend JetFlash 350 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 350 4 GB | od 19 zł | 7 oferty | ||
Transcend JetFlash 350 8 GB | od 19 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetFlash 350 16 GB | od 20 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 350 32 GB | od 22 zł | 8 oferty | ||
Transcend JetFlash 350 64 GB | od 39 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →