Pendrive Transcend JetFlash 700 256 GB (TS256GJF700)
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Transcend JetFlash 700 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 700 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend Pamięć USB 256 GB JetFlash 700 USB 31 Gen 1 czarna TS256GJF700 | 94 zł |
Transcend JetFlash 700 - 256GB - USB Stick | 95 zł |
Pendrive Transcend MEMORY DRIVE FLASH USB3 256GB/BLACK TS256GJF700 TRANSCE | 95 zł |
Transcend Jetflash 700 256gb Pendrive Przezroczysty TS256GJF700 | 92 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend JetFlash 700
Ceny na Transcend JetFlash 700 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 700 16 GB | od 25 zł | 11 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 32 GB | od 25 zł | 14 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 64 GB | od 44 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 128 GB | od 48 zł | 1 oferta | ||
Transcend JetFlash 700 256 GB | od 92 zł | 4 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 512 GB | od 190 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →