Pendrive Philips Vivid 3.0 256 GB (FM25FD00B/00)
Zdjęcia 3 |
Philips Vivid 3.0 256Gb 2022 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Philips Vivid 3.0
Ceny na Philips Vivid 3.0 |
---|---|---|---|---|
Philips Vivid 3.0 16 GB | od 32 zł | 3 oferty | ||
Philips Vivid 3.0 32 GB | od 60 zł | 1 oferta | ||
Philips Vivid 3.0 64 GB | od 55 zł | 1 oferta | ||
Philips Vivid 3.0 256 GB | od 85 zł | 2 oferty | ||
Philips Vivid 3.0 512 GB | od 132 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →