Pendrive Hama Rotate USB 3.0 256 GB (00182466)
Zdjęcia 3 |
Hama Rotate USB 3.0 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Hama Rotate USB 3.0
Ceny na Hama Rotate USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Hama Rotate USB 3.0 32 GB | od 25 zł | 2 oferty | ||
Hama Rotate USB 3.0 64 GB | od 40 zł | 4 oferty | ||
Hama Rotate USB 3.0 128 GB | od 49 zł | 5 oferty | ||
Hama Rotate USB 3.0 256 GB | od 74 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →