Pendrive Hama C-Rotate Pro 128 GB (00182491)
Zdjęcia 3 |
Hama C-Rotate Pro 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hama C-Rotate Pro 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hama C-Rotate Pro 128GB USB Typ C / USB 3.0 Srebrny | 80 zł |
Pendrive HAMA C-Rotate Pro, USB-A 3.0/USB-C, 128 GB, 90 MB/s | 80 zł |
Hama C-Rotate Pro 128GB USB Typ C / USB 3.0 Srebrny | 80 zł |
Modyfikacje Hama C-Rotate Pro
Ceny na Hama C-Rotate Pro |
---|---|---|---|---|
Hama C-Rotate Pro 64 GB | od 54 zł | 7 oferty | ||
Hama C-Rotate Pro 128 GB | od 80 zł | 4 oferty | ||
Hama C-Rotate Pro 256 GB | od 104 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →