Pendrive Hama Rotate USB 2.0 8 GB (00090891)
Zdjęcia 4 |
Hama Rotate USB 2.0 8Gb 2022 rokUSB 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Hama Rotate USB 2.0
Ceny na Hama Rotate USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Hama Rotate USB 2.0 8 GB | od 20 zł | 1 oferta | ||
Hama Rotate USB 2.0 64 GB | od 26 zł | 2 oferty | ||
Hama Rotate USB 2.0 128 GB | od 21 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →