Pendrive Philips Snow 3.0 256 GB (FM25FD75B/00)
Philips Snow 3.0 256Gb |
Kolor | | Pojemność | 256 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Funkcje i możliwości | wskaźnik odczytu/zapisu | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Data dodania do E-Katalog | marzec 2023 | Oznaczenie producenta | FM25FD75B/00
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Snow 3.0 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| PHILIPS USB 30 256 GB Snow Edition wiosenna zieleń biały FM25FD75B/10Szybki transfer danych dzięki SuperSpeed USB 3.0 szybki transfer danych z SuperSpeed USB 3.0. Szybka transmisja i zabezpiecza pliki, zdjęcia i filmy wideo na komputer i oszczędza uciążliwe oczekiwanie podczas kopiowania dużych plików multimedialnych.
Pojemność pamięci 256 GB Wystarczająca pojemność, aby zapisać ponad 72 000 ulubionych zdjęć, 44 00... więcej0 plików muzycznych MP3 lub 12 godzin filmów 4K UHD. *
Elegancki i łatwy do włożenia, aby zapisać i udostępniać swoje dane. Szlachetna biała obudowa fortepianowa wpasowuje się w Twój osobisty i biznesowy styl życia.
Przechowywanie w kieszonkowym formacie, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą wszędzie swoją ulubioną muzykę, filmy i zdjęcia.
Przyjazna dla użytkownika nasadka ochronna chroni złącze USB i można ją przymocować z tyłu dysku flash, dzięki czemu nigdy go nie zgubisz.
Wskaźnik aktywności świeci podczas kopiowania plików. Atrakcyjny wskaźnik LED wskazuje, że napęd jest prawidłowo podłączony i działa i pulsuje szybciej, gdy pliki są kopiowane do pamięci lub z niego. Amazon.pl
Złóż skargę | | 90 zł | | |
|
| Philips FM25FD75B Snow edition 3.0 - USB flash drive - 256 GB - 256GB - USPendrive USB, 256 GB, USB 3.0 Proshop.plZłóż skargę | | 90 zł | | |
|
| Philips Usb 3.0 256gb Snow Pendrive Biały,Niebieski FM25FD75B/00FUNKCJE:Wydajność:Pojemność: 256 GBInterfejs urządzenia: USB typu A.Wersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Projekt:Forma: czapkaKolor produktu: turkusowy, białyWskaźniki LED: takWaga i wymiary:Szerokość: 20 mmGłębokość: 9 mmWysokość: 59 mmWaga: 8 g tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 85 zł | | |
Modyfikacje Philips Snow 3.0
Ceny na Philips Snow 3.0 |
---|
| Philips Snow 3.0 8 GB | | od 30 zł | 1 oferta |
| Philips Snow 3.0 16 GB | | od 40 zł | 1 oferta |
| Philips Snow 3.0 32 GB | | od 34 zł | 2 oferty |
| Philips Snow 3.0 64 GB | | od 55 zł | 2 oferty |
| Philips Snow 3.0 128 GB | | od 82 zł | 2 oferty |
| Philips Snow 3.0 256 GB | | od 85 zł | 3 oferty |
| Philips Snow 3.0 512 GB | | od 132 zł | 1 oferta |
Dynamika cen dla Philips Snow 3.0 256 GB