Pendrive Philips Pico 3.0 32 GB (FM32FD90B/00)
Zdjęcia 4 |
Philips Pico 3.0 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Philips Pico 3.0
Ceny na Philips Pico 3.0 |
---|---|---|---|---|
Philips Pico 3.0 32 GB | od 38 zł | 3 oferty | ||
Philips Pico 3.0 64 GB | od 44 zł | 3 oferty | ||
Philips Pico 3.0 128 GB | od 73 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →