Pendrive Intenso Business Line 32 GB (3511480)
Zdjęcia 4 |
Intenso Business Line 32Gb 2022 rokUSB 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Business Line 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso Business Line - 32GB - USB Stick | 50 zł |
Pendrive INTENSO Business Line 32GB | 35 zł |
Pendrive INTENSO Business Line 32GB | 35 zł |
Modyfikacje Intenso Business Line
Ceny na Intenso Business Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Business Line 8 GB | od 24 zł | 2 oferty | ||
Intenso Business Line 16 GB | od 19 zł | 3 oferty | ||
Intenso Business Line 32 GB | od 35 zł | 4 oferty | ||
Intenso Business Line 64 GB | od 25 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →