USB-флешка Intenso Alu Line 8 ГБ
Фото 9 |
Intenso Alu Line 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intenso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intenso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intenso Alu Line 8 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive INTENSO Alu Line 8GB | 20 zł |
Pendrive Intenso Alu Line, 8 GB (3521462) | 21 zł |
Pendrive INTENSO Alu Line 8GB | 20 zł |
Модификації Intenso Alu Line
Ціни на Intenso Alu Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Alu Line 4 ГБ | від 41 zł | 3 пропозиції | ||
Intenso Alu Line 8 ГБ | від 20 zł | 4 пропозиції | ||
Intenso Alu Line 16 ГБ | від 31 zł | 5 пропозицій | ||
Intenso Alu Line 32 ГБ | від 26 zł | 5 пропозицій | ||
Intenso Alu Line 64 ГБ | від 26 zł | 6 пропозицій | ||
Intenso Alu Line 128 ГБ | від 40 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →