USB-флешка Intenso Rainbow Line 128 ГБ (3502491)
Фото 6 |
Intenso Rainbow Line 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intenso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intenso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intenso Rainbow Line 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive INTENSO Rainbow Line 128GB | 40 zł |
Pendrive Intenso Rainbow Line, 128 GB (3502491) | 42 zł |
Pendrive INTENSO Rainbow Line 128GB | 40 zł |
Модификації Intenso Rainbow Line
Ціни на Intenso Rainbow Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Rainbow Line 4 ГБ | від 28 zł | 3 пропозиції | ||
Intenso Rainbow Line 16 ГБ | від 18 zł | 6 пропозицій | ||
Intenso Rainbow Line 32 ГБ | від 20 zł | 4 пропозиції | ||
Intenso Rainbow Line 64 ГБ | від 23 zł | 3 пропозиції | ||
Intenso Rainbow Line 128 ГБ | від 40 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →