Pendrive Intenso Rainbow Line 128 GB (3502491)
Zdjęcia 6 |
Intenso Rainbow Line 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Rainbow Line 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive INTENSO Rainbow Line 128GB | 40 zł |
Pendrive Intenso Rainbow Line, 128 GB (3502491) | 42 zł |
Pendrive INTENSO Rainbow Line 128GB | 40 zł |
Modyfikacje Intenso Rainbow Line
Ceny na Intenso Rainbow Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Rainbow Line 4 GB | od 28 zł | 3 oferty | ||
Intenso Rainbow Line 16 GB | od 18 zł | 6 oferty | ||
Intenso Rainbow Line 32 GB | od 20 zł | 4 oferty | ||
Intenso Rainbow Line 64 GB | od 23 zł | 3 oferty | ||
Intenso Rainbow Line 128 GB | od 40 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →