Pendrive Intenso Green Line 64 GB (3540490)
Zdjęcia 6 |
Intenso Green Line 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Green Line 64 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive INTENSO Green Line 64GB | 40 zł |
Pendrive INTENSO Green Line 32GB | 35 zł |
Pendrive INTENSO Green Line 128GB | 70 zł |
Pendrive INTENSO Green Line 32GB | 35 zł |
Pendrive INTENSO Green Line 128GB | 70 zł |
Modyfikacje Intenso Green Line
Ceny na Intenso Green Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Green Line 32 GB | od 55 zł | 1 oferta | ||
Intenso Green Line 64 GB | od 35 zł | 9 oferty | ||
Intenso Green Line 128 GB | od 70 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →