Pendrive Intenso Twist Line 32 GB (3539480)
Zdjęcia 6 |
Intenso Twist Line 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Intenso Twist Line
Ceny na Intenso Twist Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Twist Line 32 GB | od 37 zł | 2 oferty | ||
Intenso Twist Line 64 GB | od 48 zł | 1 oferta | ||
Intenso Twist Line 128 GB | od 80 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →