Pendrive Intenso Premium Line 32 GB (3534480)
Zdjęcia 6 |
Intenso Premium Line 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Premium Line 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso Premium Line 32 GB USB 30 Gen 1x1 srebrny 3534480 | 38 zł |
Intenso Premium Line - 32GB - USB Stick | 58 zł |
Pendrive Intenso Premium Line, 32 GB (3534480) | 45 zł |
Modyfikacje Intenso Premium Line
Ceny na Intenso Premium Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Premium Line 32 GB | od 38 zł | 3 oferty | ||
Intenso Premium Line 64 GB | od 42 zł | 1 oferta | ||
Intenso Premium Line 128 GB | od 84 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →