Pendrive Intenso Alu Line 4 GB
Zdjęcia 9 |
Intenso Alu Line 4Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Alu Line 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso Alu Line 3521451 Przenośna Pamięć USB 4 GBAntracytowy | 18 zł |
Intenso Alu Line - 4GB - USB Stick | 31 zł |
Pendrive Intenso Alu Line, 4 GB (3521452) | 46 zł |
Pendrive Intenso Alu Line, 4 GB (3521451) | 41 zł |
Modyfikacje Intenso Alu Line
Ceny na Intenso Alu Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Alu Line 4 GB | od 18 zł | 5 oferty | ||
Intenso Alu Line 8 GB | od 20 zł | 5 oferty | ||
Intenso Alu Line 16 GB | od 31 zł | 7 oferty | ||
Intenso Alu Line 32 GB | od 26 zł | 9 oferty | ||
Intenso Alu Line 64 GB | od 26 zł | 8 oferty | ||
Intenso Alu Line 128 GB | od 40 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →