Pendrive Intenso Twist Line 128 GB (3539491)
Zdjęcia 6 |
Intenso Twist Line 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Twist Line 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso Twist Line 128 GB Dual pamięć USB 32 Gen 1x1 USB-C i USB-A 70 MB/s | 80 zł |
Pendrive INTENSO Twist Line 128GB | 70 zł |
Pendrive INTENSO Twist Line 128GB | 70 zł |
Modyfikacje Intenso Twist Line
Ceny na Intenso Twist Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Twist Line 32 GB | od 37 zł | 4 oferty | ||
Intenso Twist Line 64 GB | od 45 zł | 4 oferty | ||
Intenso Twist Line 128 GB | od 70 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →