Pendrive GOODRAM UME3 16 GB
Wideo 1Zdjęcia 6 |
GOODRAM UME3 16Gb 2020 rokUSB 3.0 |
|
Możliwość zamocowania zaślepki z tyłu pendrive'a, aby jej nie zgubić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM UME3 16 GB
Wszystkie ceny 45 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOODRAM UME3-0160O0R11 PENDRIVE USB 16GB USB 32 Gen 1 Pomarańczowy | 32 zł |
GOODRAM Pendrive UME3 16GB USB 3.0 Pomarańczowy SGGOD3G16UME3O0 | 23 zł |
GOODRAM 16GB UME 3 czarny [USB 3.0] RF-PD-GR-0006 | 22 zł |
Pendrive Goodram 16 GB UME3 Care | 29 zł |
Pendrive GOODRAM UME3 USB 3.0 16GB Czarny | 21 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje GOODRAM UME3
Ceny na GOODRAM UME3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM UME3 16 GB | od 16 zł | 48 oferty | ||
GOODRAM UME3 32 GB | od 16 zł | 61 oferta | ||
GOODRAM UME3 64 GB | od 19 zł | 74 oferty | ||
GOODRAM UME3 128 GB | od 31 zł | 67 oferty | ||
GOODRAM UME3 256 GB | od 62 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →