Pendrive Intenso Speed Line 16 GB (3533470)
Zdjęcia 5 |
Intenso Speed Line 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Speed Line 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive INTENSO Speed Line 16GB | 30 zł |
Pendrive INTENSO Speed Line 16GB | 30 zł |
Modyfikacje Intenso Speed Line
Ceny na Intenso Speed Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Speed Line 16 GB | od 30 zł | 3 oferty | ||
Intenso Speed Line 32 GB | od 35 zł | 3 oferty | ||
Intenso Speed Line 64 GB | od 37 zł | 4 oferty | ||
Intenso Speed Line 128 GB | od 50 zł | 3 oferty | ||
Intenso Speed Line 256 GB | od 75 zł | 6 oferty | ||
Intenso Speed Line 512 GB | od 134 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →