Pendrive Lexar JumpDrive V40 16 GB (LJDV40-16GAB)
Lexar JumpDrive V40 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lexar JumpDrive V40
Ceny na Lexar JumpDrive V40 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive V40 16 GB | od 19 zł | 2 oferty | ||
Lexar JumpDrive V40 32 GB | od 20 zł | 6 oferty | ||
Lexar JumpDrive V40 64 GB | od 44 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →