Pendrive Lexar JumpDrive S47 64 GB (LJDS47-64GABBK)
Zdjęcia 4 |
Lexar JumpDrive S47 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive S47 64 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar Jumpdrive S47 64 GB USB 31 czarny LJDS47-64GABBK | 90 zł |
Pendrive LEXAR JumpDrive S47 64GB | 69 zł |
Pendrive LEXAR JumpDrive S47 64GB LJDS47-64GABBK | 69 zł |
Pendrive Lexar JumpDrive S47 (64GB, USB 3.1 250MB/s) | 53 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Lexar JumpDrive S47
Ceny na Lexar JumpDrive S47 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive S47 32 GB | od 186 zł | 2 oferty | ||
Lexar JumpDrive S47 64 GB | od 53 zł | 8 oferty | ||
Lexar JumpDrive S47 128 GB | od 91 zł | 6 oferty | ||
Lexar JumpDrive S47 256 GB | od 157 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →