Pendrive Lexar JumpDrive S47 128 GB (LJDS47-128ABBK)
Zdjęcia 4 |
Lexar JumpDrive S47 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive S47 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive Lexar JumpDrive S47, 128 GB (LJDS47-128ABBK) | 105 zł |
Pendrive Lexar JumpDrive S47 USB 3.1 128 GB Pamięć | 100 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 128GB/S47 LJDS47-128ABBK LEXAR | 91 zł |
Lexar Flash Drive JumpDrive S47 128 GB, USB 3.1, czarny, 250 MB/s | 96 zł |
Lexar 128GB JumpDrive® S47 USB 3.1 250MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach | 119 zł |
Modyfikacje Lexar JumpDrive S47
Ceny na Lexar JumpDrive S47 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive S47 32 GB | od 186 zł | 2 oferty | ||
Lexar JumpDrive S47 64 GB | od 53 zł | 8 oferty | ||
Lexar JumpDrive S47 128 GB | od 91 zł | 5 oferty | ||
Lexar JumpDrive S47 256 GB | od 157 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →