Pendrive Lexar JumpDrive V40 32 GB (LJDV40-32GAB)
Lexar JumpDrive V40 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive V40 32 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk twardy USB 32 GB JUMPDRIVE V40 2 0 LEXAR LJDV40-32GAB | 51 zł |
Pendrive LEXAR JumpDrive V40 32 GB | 20 zł |
Pendrive LEXAR JumpDrive V40 32 GB LJDV40-32GABEU | 20 zł |
Pendrive Lexar JumpDrive V40, 32 GB (843367101252) | 26 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Lexar JumpDrive V40
Ceny na Lexar JumpDrive V40 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive V40 16 GB | od 19 zł | 2 oferty | ||
Lexar JumpDrive V40 32 GB | od 20 zł | 8 oferty | ||
Lexar JumpDrive V40 64 GB | od 20 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →