Pendrive Verbatim Store n Stay Nano 32 GB (98130)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Verbatim Store n Stay Nano 32Gb 16 GB32 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Stay Nano 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim 98130 Store N STAY NANO USB Drive czarny 32 GB | 50 zł |
Verbatim Pendrive Verbatim 32GB Nano Store USB 2.0 | 44 zł |
Pendrive VERBATIM Nano Store 32GB USB 2.0 | 26 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Verbatim Store n Stay Nano
Ceny na Verbatim Store n Stay Nano |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Stay Nano 16 GB | od 19 zł | 7 oferty | ||
Verbatim Store n Stay Nano 32 GB | od 26 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →