USB-флешка Patriot Memory Supersonic Rage Lite 32 ГБ (PEF32GRLB32U)
Фото 11 |
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Supersonic Rage Lite 32 ГБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot Pendrive Supersonic Rage Lite 32GB USB 3.2 SGPAT3G32RAGEL1 | 28 zł |
Patriot Supersonic PenDrive Rage Lite 32GB USB 3.2 RF-PD-PDP-0030 | 29 zł |
PATRIOT USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 32GB 120MB/s PEF32GRLB32U | 29 zł |
Patriot Pendrive Supersonic Rage Lite 32GB USB 3.2 107964 | 28 zł |
Patriot Memory PATRIOT RAGE LITE 120 MB/s 32GB USB 3.2 | 32 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Patriot Memory Supersonic Rage Lite
Ціни на Patriot Memory Supersonic Rage Lite |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 32 ГБ | від 20 zł | 14 пропозицій | ||
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 64 ГБ | від 25 zł | 10 пропозицій | ||
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 128 ГБ | від 37 zł | 15 пропозицій | ||
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 256 ГБ | від 83 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →