USB-флешка Verbatim DataBar USB 2.0 32 ГБ (49454)
Фото 7 |
Verbatim DataBar USB 2.0 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim DataBar USB 2.0 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim V DataBar USB flash drive 32 GB USB Type-A 20 Green 49454 | 31 zł |
Pendrive Verbatim DataBar, 32 GB (49454) | 29 zł |
Verbatim DataBar USB 20 32GB Green 49454 | 40 zł |
Модификації Verbatim DataBar USB 2.0
Ціни на Verbatim DataBar USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Verbatim DataBar USB 2.0 | від 24 zł | 2 пропозиції | ||
Verbatim DataBar USB 2.0 16 ГБ | від 18 zł | 3 пропозиції | ||
Verbatim DataBar USB 2.0 32 ГБ | від 29 zł | 4 пропозиції | ||
Verbatim DataBar USB 2.0 128 ГБ | від 35 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →