Pendrive Verbatim DataBar USB 2.0 32 GB (49454)
Zdjęcia 7 |
Verbatim DataBar USB 2.0 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim DataBar USB 2.0 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim V DataBar USB flash drive 32 GB USB Type-A 20 Green 49454 | 31 zł |
Pendrive Verbatim DataBar, 32 GB (49454) | 29 zł |
Verbatim DataBar USB 20 32GB Green 49454 | 40 zł |
Modyfikacje Verbatim DataBar USB 2.0
Ceny na Verbatim DataBar USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Verbatim DataBar USB 2.0 | od 24 zł | 2 oferty | ||
Verbatim DataBar USB 2.0 16 GB | od 18 zł | 3 oferty | ||
Verbatim DataBar USB 2.0 32 GB | od 29 zł | 4 oferty | ||
Verbatim DataBar USB 2.0 128 GB | od 35 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →