Pendrive Lexar JumpDrive S80 32 GB
Zdjęcia 11 |
Lexar JumpDrive S80 32Gb 2020 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive S80 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEXAR Jumpdrive S80 32 GB USB 31 LJDS080032G-BNBNG | 30 zł |
Pendrive Lexar JumpDrive S80, 32 GB (LJDS080032G-BNBNG) | 34 zł |
Lexar, Pendrive JumpDrive S80 3.1 32GB (LJDS080032G-BNBNG) | 34 zł |
Lexar JumpDrive S80 32 GB Pamięć USB 31 Pendrive Odczyt do 130 MB/s do kom | 44 zł |
Modyfikacje Lexar JumpDrive S80
Ceny na Lexar JumpDrive S80 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive S80 32 GB | od 30 zł | 4 oferty | ||
Lexar JumpDrive S80 64 GB | od 33 zł | 7 oferty | ||
Lexar JumpDrive S80 128 GB | od 47 zł | 7 oferty | ||
Lexar JumpDrive S80 256 GB | od 91 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →