Pendrive Lexar JumpDrive S80 64 GB
Zdjęcia 11 |
Lexar JumpDrive S80 64Gb 2020 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive S80 64 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
USB 31 JUMPDRIVE S80 64GB 150R 60W LJDS080064G-BNBNG | 47 zł |
Lexar 64GB JumpDrive S80 USB 3.1 RF-PD-LXE-0039 | 35 zł |
Pendrive Lexar JumpDrive S80, 64 GB (LJDS080064G-BNBNG) | 41 zł |
Lexar, Pendrive JumpDrive S80 3.1 64GB (LJDS080064G-BNBNG) | 35 zł |
Lexar Flash drive JumpDrive S80 64 GB, USB 3.1, Black, 60 MB/s, 150 MB/s . | 35 zł |
Lexar JumpDrive S80, 64 GB | 33 zł |
Lexar 64GB JumpDrive® S80 USB 3.1 150MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach i | 49 zł |
Modyfikacje Lexar JumpDrive S80
Ceny na Lexar JumpDrive S80 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive S80 32 GB | od 30 zł | 5 oferty | ||
Lexar JumpDrive S80 64 GB | od 33 zł | 7 oferty | ||
Lexar JumpDrive S80 128 GB | od 47 zł | 8 oferty | ||
Lexar JumpDrive S80 256 GB | od 91 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →