Pendrive Lexar JumpDrive S47 32 GB (LJDS47-32GABBK)
Zdjęcia 4 |
Lexar JumpDrive S47 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lexar JumpDrive S47
Ceny na Lexar JumpDrive S47 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive S47 32 GB | od 186 zł | 2 oferty | ||
Lexar JumpDrive S47 64 GB | od 53 zł | 8 oferty | ||
Lexar JumpDrive S47 128 GB | od 91 zł | 6 oferty | ||
Lexar JumpDrive S47 256 GB | od 157 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →