Pendrive Transcend JetFlash 780 32 GB (TS32GJF780)
Transcend JetFlash 780 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 780 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend JetFlash 780 32GB USB drive USB 31 Gen 1 MLC NAND flash TS32GJF7 | 102 zł |
Transcend JetFlash 780 USB 3.0 - 32GB - 32GB - USB Stick | 121 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 780 TS32GJF780, 32 GB, USB 3.0 | 109 zł |
Pendrive (Pamięć USB) TRANSCEND (32 GB \USB 3.0 \Czarno-szary ) | 111 zł |
Transcend Jetflash 780 Usb 3.0 32gb Pendrive Czarny TS32GJF780 | 111 zł |
Modyfikacje Transcend JetFlash 780
Ceny na Transcend JetFlash 780 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 780 8 GB | od 44 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 780 16 GB | od 52 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetFlash 780 32 GB | od 102 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetFlash 780 64 GB | od 178 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →