Pendrive Emtec B120 32 GB (ECMMD32GB123)
Zdjęcia 4 |
Emtec B120 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Emtec B120 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EMTEC Click Secure B120 USB 30 32 pendrive USB 32 GB pamięci zewnętrznej 1 | 92 zł |
Pamięć Pendrive 32Gb Us Click Secure Emtec Usb | 167 zł |
Pamięć Pendrive 32Gb Us Click Secure Emtec Usb | 142 zł |
Modyfikacje Emtec B120
Ceny na Emtec B120 |
---|---|---|---|---|
Emtec B120 16 GB | od 61 zł | 2 oferty | ||
Emtec B120 32 GB | od 92 zł | 3 oferty | ||
Emtec B120 64 GB | od 55 zł | 1 oferta | ||
Emtec B120 128 GB | od 82 zł | 1 oferta | ||
Emtec B120 256 GB | od 108 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →