Pendrive Emtec B110 32 GB (ECMMD32GB113)
Zdjęcia 4 |
Emtec B110 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Emtec B110
Ceny na Emtec B110 |
---|---|---|---|---|
Emtec B110 16 GB | od 41 zł | 1 oferta | ||
Emtec B110 32 GB | od 121 zł | 2 oferty | ||
Emtec B110 64 GB | od 53 zł | 1 oferta | ||
Emtec B110 128 GB | od 43 zł | 1 oferta | ||
Emtec B110 256 GB | od 105 zł | 3 oferty | ||
Emtec B110 512 GB | od 187 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →