Pendrive Emtec C410 64 GB (ECMMD64G2C410)
Zdjęcia 7 |
Emtec C410 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Emtec C410
Ceny na Emtec C410 |
---|---|---|---|---|
Emtec C410 4 GB | od 136 zł | 3 oferty | ||
Emtec C410 8 GB | od 48 zł | 2 oferty | ||
Emtec C410 16 GB | od 30 zł | 2 oferty | ||
Emtec C410 64 GB | od 114 zł | 1 oferta | ||
Emtec C410 128 GB | od 46 zł | 3 oferty | ||
Emtec C410 256 GB | od 89 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →