Pendrive Emtec B120 128 GB (ECMMD128GB123)
Zdjęcia 4 |
Emtec B120 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Emtec B120
Ceny na Emtec B120 |
---|---|---|---|---|
Emtec B120 16 GB | od 61 zł | 1 oferta | ||
Emtec B120 32 GB | od 92 zł | 3 oferty | ||
Emtec B120 64 GB | od 52 zł | 1 oferta | ||
Emtec B120 128 GB | od 82 zł | 1 oferta | ||
Emtec B120 256 GB | od 108 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →