Pendrive KIOXIA TransMemory U365 128 GB (LU365K128GG4)
Zdjęcia 3 |
KIOXIA TransMemory U365 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA TransMemory U365 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć USB 128 GB USB30 Kioxia TransMemory U365 LU365K128GG4 | 103 zł |
Kioxia TransMemory U365 128GB USB 3.2 Czarny | 90 zł |
Pendrive 128GB USB 3.2 KIOXIA Yamabiko U365 Black (38527777 ) | 96 zł |
Kioxia TransMemory U365 128GB USB 3.2 Czarny | 90 zł |
Kioxia USB flash disk, USB 3.0, 128GB, Yamabiko U365, Yamabiko U365, czarn | 90 zł |
Modyfikacje KIOXIA TransMemory U365
Ceny na KIOXIA TransMemory U365 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA TransMemory U365 32 GB | od 30 zł | 7 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U365 64 GB | od 45 zł | 7 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U365 128 GB | od 90 zł | 6 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U365 256 GB | od 149 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →